آزمون حسابداران رسمی

آزمون حسابداران رسمی

آزمون حسابداران رسمی

 

 

با عرض سلام خدمت همه شما عزیزان امیدواریم که حالتون خوب باشه

 

 

یکی از پیشنهادات خیلی عالی که ایلیا حسابدار به شما عزیزان حسابدار داره اینه که اگر میتونید و شرایطش رو دارین عضو جامعه حسابداران رسمی بشید و این خیلی موقعیت عالی هست

 

در واقع آشنایی و صحبت از جامعه حسابداران رسمی یه بحثی هست که در بخش اخبار نمیشه بهش پرداخت یعنی باید مقاله ای جداگانه در این باره نوشته بشه

 

اما در این پست دو نکته اساسی هست یکی این که شما عزیزان سعی کنید که به این جامعه بپیوندید دوم اینکه شمارو از آزمون ورود به جامعه حسابداران رسمی مطلع میکنیم

 

 

✴️آزمون جامعه حسابداران رسمی ایران ۱۷ اسفند برگزار

 

می‌شود

 

 

🔹رئیس مرکز عالی دادخواهی مالیاتی و تشخیص صلاحیت حرفه ای وزارت امور اقتصادی و دارایی از برگزاری آزمون داوطلبان عضویت در جامعه حسابداران رسمی ایران در ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ خبر داد.

 

 

✳️به گزارش شادا، تاجمیر ریاحی رئیس مرکز عالی دادخواهی مالیاتی و تشخیص صلاحیت حرفه‌ای وزارت امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت: آزمون سال ۱۴۰۲ جامعه حسابداران رسمی ایران با تغییراتی در اسفندماه سال‌جاری برگزار خواهد شد که زمان ثبت‌نام این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اطلاع‌رسانی می‌شود.

 

 

✳️وی اشاره کرد: مواد آزمون شامل دروس حسابداری – حسابرسی – قوانین مالیاتی و سایر قوانین می‌باشد.

 

 

✳️تاجمیر ریاحی خاطر نشان کرد: آزمون تشریحی دروس قوانین مالیاتی و حسابداری حذف گردیده و صرفاً درس حسابرسی علاوه بر سؤالات تستی سؤالات تشریحی هم خواهد داشت.

 

 

✳️وی تأکید کرد: در سال‌ جاری برای اولین بار این آزمون بصورت منطقه‌ای و غیرمتمرکز برگزار می‌شود و نمره قبولی براساس مصوبه هیأت مقررات زدایی ۷۰% امتیار میانگین نمرات تراز ۱% حائزین بالاترین امتیاز خواهد بود.

 

 

✳️این آزمون از طریق سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می‌شود و اطلاع‌رسانی زمان و مهلت ثبت‌نام و همچنین مناطق برگزاری آزمون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور صورت می پذیرد.

 

 

 

https://iliyahesabdar.irایلیا حسابدار

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید